Ana Sayfa
05 Nisan 2018 ( 389 izlenme )
Reklamlar

Taksim İlkyardım Hastanesi'nde yangın!

Son dakika haberine göre İstanbul Gaziosmanpaşa'da bulunan Taksim İlkyardım Hastanesi'nde yangın çıktı, olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangından çıkan duman İstanbul'daki bir çok semtten görülüyor. İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan açıklamasında yaralı ve can kaybı olmadığını yoğun bakım dışındaki hastaların tahliye edildiğini söyledi. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki yangının kontrol altına alındığı, itfaiyenin çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Binanın çatısında ve cephe bölümünde alevli şekilde süren yangına, itfaiye ekiplerince müdahale ediliyor. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki yangının kontrol altına alındığı, itfaiyenin çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.


İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan açıklamasında yaralı ve can kaybı olmadığını yoğun bakım dışındaki hastaların tahliye edildiğini söyledi.

ERDOĞAN BİLGİ ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yangınla ilgili Sağlık Bakanı'ndan bilgi aldığı öğrenildi.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu'nun olay yerine gittiği öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meral Akşener'den çok sert çıkış! 'Buradan ilan ediyorum, yüreğiniz yetiyorsa...' Papua Yeni Gine'de 7.2 büyüklüğünde deprem! Amcasının istismarından kaçtı! Dehşete düşüren gerçek ortaya çıktı Tosun'un sağ kolu bakın kim çıktı ..