Taksici 12 TL için Kadın Turiste Saldırdı, O Anlar Kameraya Yansıdı

15 izlenme03 Nisan 2018
Reklamlar
Eminönü'nden aracına binen iki Arap turisti Eyüpsultan'a getiren taksici, istediği ücreti alamayınca turistlere saldırdı. Vatandaşların araya girdiği anlar, kameraya yansıdı.

Eminönü'nden aracına binen iki Arap turisti Eyüpsultan'a getiren bir taksi şoförü, istediği ücreti alamayınca çılgına döndü. Turistlere saldıran taksi şoförüne bir vatandaş tepki göstererek istediği parayı verdi. Taksi sürücüsü ve turistler arasındaki tartışma kameralarca kaydedildi.

"YOLU UZATTIM" DEYİP 12 LİRA DAHA İSTEDİ

Olay, cumartesi akşam saatlerinde Eyüpsultan Feshane durağında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, saat 17.30 sıralarında Eminönü'nde gezen karı koca iki Arap turist, Eyüpsultan'a gitmek için taksiye bindi. Taksici Arap turistleri Eyüpsultan'a getirdi. Arap turistler, 15 lira uzatınca taksi şoförü trafik olduğu için başka bir yoldan geldiğini iddia edip 12 lira daha vermesi gerektiğini söyledi.

TAKSİDEN İNEN TURİSTLERE SALDIRDI

Bunun üzerine taksiden inen Arap turistler ve şoför arasında tartışma başladı. 12 lira daha almadığı için sinirlen şoför, karı ve kocaya el kaldırdı.

VATANDAŞ ARAYA GİRDİ

Tartışmayı ve şoförün el kaldırdığını gören gören bir vatandaş, "Sen bunlara 12 lira için mi vuracaksın" diyerek şoföre cebinden çıkardığı 12 lirayı verdi. Gençten aldığı parayı cebine koyan şoför susmayıp tekrar bağırmaya başladı. Çevrede bulunan bir esnafta "Kadına da el kaldıramazsın, bin arabana git" diyerek şoföre tepki gösterdi.

O ANLAR KAMERADA

Olay yerine gelen vatandaşlar taksiciyi zorla arabasına bindirerek gönderdi. Yaşanan tartışma anı da bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Komşu kızına ahlâksız teklif! Dudağından öptü sonra pişman oldu! Son çocuk Başbakan Cezaevindeki ağabeğinin eşine dehşeti yaşattı Yandaş doların artışını böyle yorumladı: Üçbeş kuruş için ciyaklamayın!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'LİLERİN KÖŞE BUCAK SAKLAMAYA ÇALIŞTIKLARI İTİRAF
{}