Ana Sayfa
23 Haziran 2020 ( 2358 izlenme )
Reklamlar

Selçuk Özdağ’dan flaş Kılıçdaroğlu açıklaması: Tutuklanabilir

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dokunulmazlığının olmaması ile tehdit edildiğini aynı tehdidin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için de yapıldığını ifade etti.
Halk TV’de Fatih Ertürk ile Günün Raporu’na konuk olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Canan Kaftancıoğlu’nun cezasının onanmasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Günün Raporu’na konuk olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Selçuk Özdağ, konuya ilişkin çarpıcı bir iddia ortaya attı.


 
Özdağ, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, İYİ Parti lideri Akşener’i dokunulmazlığının olmaması ile tehdit ettiğini belirterek, Erdoğan’ın aynı tehdidi Kılıçdaroğlu’na da yaptığını ifade etti.

Özdağ şöyle devam etti;

“Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na ne dedi? “Sizin dokunulmazlığınızı da kaldıracağız.” dedi. Biliyorsunuz parlamentoda anayasa değişti. Vekillerin dokunulmazlığı değişti. Burada Cumhuriyet Halk Partisi zamanı doğru okuyamadı.

HDP’de zamanı doğru okuyamadı. Bunların nedeniyle de sayın Erdoğan, anayasaya ek bir madde koyarak fezlekesi olanların yargılanmasının ve yargılandıktan sonra ceza alanların vekilliklerinin düşürülmesinin önünü açtı.

Şimdi Kılıçdaroğlu’nu büyük bir tehlike bekliyor. Sayın Kılıçdaroğlu tutuklanabilir Türkiye’de.

Yanılmıyorsam sayın Kılıçdaroğlu’nun 39’a yakın fezlekesi var. Sayın Kılıçdaroğlu CHP Genel Başkanı iken tutuklanabilir. “

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ebru Gündeş'e Haftalık 180 Bin TL! Ali Babacan: Tedavi sürecimde AK Parti ve MHP'den herhangi bir telefon gelmedi İKTİDARINI KORUMAK İÇİN BAKIN KİME SAVAŞ İLAN EDECEK! 220 Kez Değişen Kanun Yine Değişiyor!