Ana Sayfa
09 Nisan 2018 ( 2290 izlenme )
Reklamlar

Ordu 'tam savaş alarmı'na geçti

Rusya ordusu 'tam savaş alarmı' pozisyonuna geçti. Ülkenin hemen hemen her yerinde, muharebe araçları ve füze sistemlerinin hareketleri görülüyor.

Rusya'da yerel kaynaklar ordunun 'tam savaş alarmı' pozisyonuna geçtiğini bildirdi. Ülkenin her yerinde muharebe araçları ve füze sistemlerinin hareketliliği görülürken, özellikle Ukrayna ve Belarus Cumhuriyeti, Transbaikal bölgesi ve Uzak Doğu sınırlarının yakınında askeri hareketlilik gözlemlendi.


Bazı kaynaklar deniz, hava ve diğer askeri üslere komuta ve kontrol sistemlerinin konuşlandırıldığını aktarırken, Rus Savunma Bakanlığı'ndan konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

SURİYE'NİN OLASI İŞGALİNE KARŞI...

Uzmanlar 8-9 Nisan'da artan askeri hareketliliğin, Esad rejimince Doğu Guta'nın Duma bölgesine kimyasal saldırı düzenlendiği gerekçesiyle, Suriye'nin olası bir ABD-NATO işgaline uğramasına karşılık olarak atıldığı görüşünde birleşiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

UBER şoförünün ifadesi ortaya çıktı: Hakaretlerine dayanamayıp... 'Seçim Yok Çünkü Muhalefetin Oyu Yüzde 55' TEM’de polis otobüsü devrildi! Altı polis memuru yaralandı Mahkeme Başkanı'ndan Ömer Faruk Kavurmacı'ya sert çıkış! 'İsterseniz ineğe tapın'