Ana Sayfa
23 Eylül 2020 ( 986 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş, Köprülü kavşaklarının maliyetini pankartla duyurdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim öncesi vadettiği şeffaflık uygulamalarına devam ediyor. Konutkent ve Yaşamkent köprülü kavşakları, Başkent Üniversitesi alt geçidi ve son olarak Türk Kızılayı Caddesi’ndeki iki adet köprülü kavşak hizmete açıldı. Maliyet ise asılan pankart ile duyuruldu.

Köprülü kavşağın üzerine asılan “Hesap veriyoruz” cümlesiyle başlayan pankartlarda, yapılan köprülü kavşaklar ile alt geçitlerin maliyetleri yer aldı. Konutkent, Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidinde yer alan pankartta bu üç çalışmanın 45 milyon lira maliyetle tamamlandığı vurgulandı.


yavas-002.jpg

Türk Kızılayı Caddesi’nde geçtiğimiz hafta hizmete sunulan iki köprülü kavşağa ise “Türk Kızılayı Caddesi’ne yapılan 2 adet köprülü kavşak 26 milyon lira maliyetle tamamlanmıştır” pankartı asıldı.

yavas2.jpg

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Kurtulmuş, evlenmeyi düşünmeyen ve tek başına yaşayan yurttaşları 'sıkıntı kaynağı' ilan etti Devlet Başkanı görevini yerine getirmeyen Çalışma Bakanı'nı sokak ortasında dövdü! “Yatarak para kazanmayı hayat felsefesi haline getiren personelimiz var” dedi: Belediye Başkanından “fazlasıyla üzerim” mesajı MÜSLÜMANLIKTAN SOĞUTTULAR ' DİYEN ADAM ÖYLE BİR KONUŞTU Kİ