Ana Sayfa
21 Aralık 2018 ( 5698 izlenme )
Reklamlar

'Kaçak Otelleri Olan Şahıs Ülkenin Turizm Bakanı'

'Ben de imar barışına başvurdum. Niye kaçırayım' diyen Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy sert tepki gördü! 

Daha önce Ege Denizi'nde bize ait olan ancak Yunan işgalinin yaşandığı adalarımızdaki Yunan otellerini kendisine ait şirketin pazarlaması haberiyle gündeme gelen AKP'nin Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, son olarak da Hürriyet'e yaptığı skandal açıklama ile adından söz ettiriyor. Kendi otelleri için imar barışına başvurup başvurmadığı sorusuna " Çok büyük avantaj niye kaçırayım" sözleriyle karşılık veren Ersoy, " Rakamlar yüksek değil. İşletmelerin yarım sezonluk kârı. Devlet açısından yapılmış çok güzel bir jesttir. Bizden tahsisli yüzde 50'den fazlası başvurdu." ifadelerini kullanmıştı.  

Ersoy'un ifadelerine tepkiler ise gecikmedi. En sert tepki ise Aylin Kotil'den geldi. Kotil sosyal medya hesabından yaptığı açıklama " Sadece trenler değil herşey raydan çıktı. Kaçak otelleri olan biri ülkenin Kültür ve Turizm Bakanı' dedi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GİZLİYORLAR...YUNAN'A BÖYLE DİZ ÇÖKTÜK VE ALİ ERBAŞ'A "SÖV" EMRİ BAKIN KİMDEN? Malatya’da 5.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi ABD'den Menbiç açıklaması: Çekilmiyoruz! Tesettüre Giren Gamze Özçelik, Yardım İçin İdlib'e Gitti