Fatih Portakal'dan AK Partili vekile: Helal olsun

3976 izlenme24 Mart 2018
Reklamlar
FOX Tv'nin ünlü haber spikeri Fatih Portakal, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk'un Şeker Fabrikaları yorumunu habere taşıdı. Portakal, Konuk için "Recep bey herhalde milletvekili olamaz diye düşünüyorum AK Parti'den ama doğru tespitlerde bulunuyor cesaretli bir kişi helal olsun” ifadelerini kullandı

Karaman Milletvekili Recep Konuk, geçtiğimiz gün Konya’da ki Tarım Fuarına katılarak incelemelerde bulunmuş ve gazetecilerin sorularını cevaplamıştı.


Şeker Fabrikalarını özelleştirme kararına tepki gösteren Recep Konuk, et ve Balık gibi acı tecrübelerin olduğunu belirterek Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi kaosa neden olacağını söylemişti.

'CESARETLİ BİR KİŞİ'

Recep Konuk’un bu açıklaması FOX Ana haber sunucusu Fatih Portakal’ın da gündemine yerleşti. Konuk’un bu açıklamasına destek veren Portakal, “Recep bey herhalde milletvekili olamaz diye düşünüyorum AK Partiden… Ama doğru tespitlerde bulunuyor cesaretli bir kişi helal olsun.” dedi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! Çiftlik Bank yönetim kurulu üyesi yakalandı Meral Akşener: Bu cıvıklık, bu tutarsızlık nasıl oluyor da yerli ve milli oluyor İYİ Parti 24 Haziran'daki erken seçime katılabilecek mi? İşte son durum CHP'de istifa şoku!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Aytunç Altındal 13 Yıl Önce Uyarmıştı "TÜRK HALKINI UYARIYORUM EĞER KANAL YAPILIRSA..."