Ana Sayfa
28 Temmuz 2020 ( 266 izlenme )
Reklamlar

"Eyvah eyvah" dedirten fotoğraflar

Ayasofya'da cuma namazına katılan katılan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi...

Ayasofya'da cuma namazına katılan katılan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi. Açılışta yaşanan yoğun izdihamın yeni vakalara davetiye çıkardığı tartışmaları sürerken, Şanverdi'nin Ayasofya içerisinden paylaştığı fotoğraflarda maske bile takmadığı görüldü. Şanverdi'nin omuz omuza fotoğraf çektirdiği isimler arasında Ali Erbaş ve Cemil Çiçek de bulunuyor.

Haber Global’in aktardığı habere göre; millletvekillerine yapılan düzenli testler sırasında hiçbir belirti göstermeyen AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin COVID-19 testinin pozitif çıktı.

İddiaya göre; Antakya Devlet Hastanesi’nde gözetim altında olan Şanverdi’nin durumunun iyi olduğu belirtildi.

AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin Ayasofya Camii'nin açılış törenine katıldığı ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyle fotoğraf çekindiği ortaya çıktı.

Maskesiz olarak çektiği videoda, “Ayasofya’dayız. 86 yıllık hasretimizi gideriyoruz. Bugünleri de gördük. Ayasofya Müzesi bugün cami oldu. Rabbimize ne kadar şükretsek azdır. Tüm milletvekillerimizle birlikte Ayasoya Camisi’ndeyiz. Mutluyuz, gururluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

Dünya insanlık mirasının en önemli anıtlarından Ayasofya, müze statüsünün iptal edilip camiye çevrilmesinin ardından 86 yıl sonra 24 Temmuz’da cuma namazıyla ibadete açılmıştı. Vatandaşlar akın akın Sultanahmet’e giderken, yer yer izdiham yaşanmış ve corona virüsü tedbirlerinin hiçe sayıldığı görülmüştü.

İşte o fotoğraflar:


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte AKP'nin 17 Yılda Sattıkları! Uzmanlardan uyarı 7 büyüklüğünde deprem geliyor Zonguldak İlçe Emniyet Müdürü gözaltına alındı Meral Akşener'in A Takımı belli oldu! O isimlerin üstü çizildi