Ana Sayfa
17 Ağustos 2020 ( 963 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na iki milyonluk dava

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında 2 milyon liralık manevi tazminat davası açtıklarını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Gazetesi’ne verdiği röportajda Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin yurtdışında serveti olduğu yönünde açıklamalarının ardından Kılıçdaroğlu’na 2 milyon liralık manevi tazminat davası açtı.
Erdoğan’ın Avukatı Özel, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün bir gazetede Sayın Cumhurbaşkanımıza ve aile bireylerine yine yalan ve iftira yollu hakaretleri ile saldırmış, sözde yurtdışında paralar olduğundan bahsetmiştir.

Buna benzer daha önceki asılsız iftiralarda bağlamında tazminata mahkûm olmasına rağmen Kemal Kılıçdaroğlu alışık olduğu yalan ve iftira siyasetini devam ettirmektedir.
Görünen o ki yapılan onca haksız fiillerine ilişkin mahkemeler tarafından milyonluk tazminatla mahkum edilmiş olsa da o yüzü kızarmadan yalanlarına devam etmekte bir beis görmemiştir.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİR KADININ İSYANI: ‘BENİ ÖLDÜRECEĞİNDEN KORKUYORUM' Polis Buket Keleş 15 dakika için şehit sayılmadı! Hava durumu nasıl olacak? Metereoroloji'den uyarı geldi! Uğur Dündar 'yeter artık' dedi: Lütfen biraz vicdan, biz de insanız