Ana Sayfa
15 Mart 2018 ( 1150 izlenme )
Reklamlar

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın 'çıplak gösteren gözlük' satmış

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın'ın meğer yemediği halt kalmamış. Onbinlerce insanı dolandıran Aydın, bir zamanlar albüm bile çıkarmış, hatta çıplak gösteren gözlük bile sattığı ortaya çıktı.Çifklik Bank sahibi Mehmet Aydın hakkında her gün şaşırtıcı bilgiler gelmeye devam ediyor. 25 yaşındaki Mehmet Aydın, internet üzerinden yüksek kar vaadiyle sanal hayvan satan 'Çiftlik Bank'ı kurmuştu. Aydın, 80 bin kişiden topladığı 511 milyon TL ile sırra kadem bastı. On binlerce insanı mağdur eden Mehmet Aydın'ın yol açtığı felaket aslında göz göre gelmiş. Yakın geçmişi araştırılan Aydın ile ilgili ortaya çıkanlar herkesi şaşkına çevirdi. Çiftlik Bank ile binlerce insanı dolandıran Mehmet Aydın'ın sosyal medyadaki ismi Eren Çakar olduğu ortaya çıktı.

Mehmet Aydın, 'en2qma' takma adıyla bir internet sitesi üzerinden kullanıcıları, çıplak gösteren gözlük satarak kandırmaya çalışmış.

Mehmet Aydın, dolandırıcı olduğu ortaya çıkmadan önce Uruguay pasaportu aldı.

İddialara göre Montevideo'ya kaçtığı söyleniyor. Uruguay'ı seçmesini gösteren sebepler ise ülkemiz ile diplomatik ilişkilerinin olmaması, suçlu iade anlaşmasının olmaması olarak gösteriliyor.

Mehmet Aydın'ın 20 yaşındaki eşi olan Sıla Soysal, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Mehmet bana hep iyi tarafını gösterdi. Benim fikrime göre bu planlanmış bir şeydi. Bu kadar para toplandıktan sonra insan bu kadar kolay kaçamaz. Ben Mehmet Aydın'ı dolandırmış olsaydım servetime servet katmış olmalıydım. Ben Çiftlik Bank ile aklımdaki soru işaretleri dolayısıyla boşandım. O paralar ona helal olmayacak. İnsanları kandırdı. Çiftlik Bank açılışlarına koşarken bir açıklama yapabilirdi. 3 aydır ortada yok. Herkes beni arıyor. Ben 20 yaşındayım hakaretlere uğruyorum."


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'li 5 milletvekili de mi İYİ Parti'ye geçiyor? İşte toplumdaki kamplaşmayı gözler önüne seren röportaj: "AKP'li olmayanlar vatan hainidir" CHP'den Erdoğan'a kamuflaj tepkisi Kılıçdaroğlu: Er meydanını tespit et, gelmeyen şerefsizdir