Ana Sayfa
19 Aralık 2018 ( 240 izlenme )
Reklamlar

Bir öğretmen, Türk bayraklı Beşiktaş formasını ayaklar altına aldı

Trabzon'da bir öğretmenin, öğrencilerin sloganları arasında, üzerinde Türk bayrağı olan Beşiktaş formasına basıp geçmesi sosyal medyada tepki topladı.

Sosyal medyada yayımlanan bir video görenlerin tepkisini çekti.Trabzon'da bir öğretmenin, öğrencilerin sloganları arasında, üzerinde Türk bayrağı olan Beşiktaş formasını ayakları altına aldı. Öğrenciler ise, öğretmenin Beşiktaş bayrağını çiğnemesinin ardından "Trabzon, Trabzon" diye tezahüratta bulunuyor.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Trabzon'da çekilen görüntülere Beşiktaşlı taraftarların yanı sıra birçok kesimden kullanıcı tepki gösterdi. Öğretmen bir kullanıcı "Öğretmen olarak ben utandım. Öğretmenler toplumun her kesimine kucak açandır. Ayırt etmeden davranmalıdır herkese. Utanç verici." diye tepki gösterdi.

Bir başka kullanıcı ise, "Sen öğretmesin ya düşmanlığı değil dostluğu öğretmen lazım." diyerek olaya tepki gösterdi. 

BEŞİKTAŞ'IN ARMASINDA TÜRK BAYRAĞI BULUNUYOR

Türkiye'deki köklü kurumların arasında bulunan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün armasında Türk bayrağı bulunuyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Metro Turizm'de taciz skandalı! Sapık Muavin 10 Yaşındaki Kızı Otobüste Uyurken Taciz Etti İngilizce öğretmeninden öğrenciye ahlâksız teklif! Almanya, Fransa, İngiltere ve ABD'den Rusya'ya karşı ortak bildiri! Meral Akşener'den sert çıkış! 'Partide Yelizleri istemiyorum'