AKP kurmayı Cevdet Yılmaz: Artık çok sesli bir medyamız var

1864 izlenme04 Nisan 2018
Reklamlar
AKP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, dün akşam CNN Türk’te ekrana gelen ‘Ne Oluyor?’ programına konuk oldu. Gazeteci Şirin Payzın’ın sunduğu programda gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, özellikle Türkiye’deki ‘basın özgürlüğü’ konusunda çarpıcı tespitlerde bulundu.

ŞİRİN PAYZIN ‘GÜLÜMSEYEREK’ SORDU

“Medyada tekelleşme bitti. Artık çok sesli bir medya var. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var.” diyen Cevdet Yılmaz, sunucu Şirin Payzın’ın gülümseyerek “Bugün itibariyle hâlâ medyada çok seslilik olduğunu söyleyebiliyor musunuz?” sorusuna ise “Kesinlikle söylüyorum. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var.” diye yanıt verdi.

Yılmaz’ın basın özgürlüğü yorumu yaptığı esnada Şirin Payzın’ın ‘gülümsemesi’ de sosyal medyada geniş yankı buldu.

AKP kurmayı Cevdet Yılmaz, katıldığı canlı yayın programında Türkiye'deki 'basın özgürlüğü' konusunda ilginç tespitlerde bulundu. Yılmaz'ın "Medyada tekelleşme bitti. Artık çok sesli bir medya var. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var." sözleri sunucuyu gülümsetti. İşte o anlar...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özgecan'ın babası Mehmet Aslan: 'Nihat Doğan haftalarca bizi taciz etti' AKP'de Bilal Erdoğan Skandalı Arkadaşının 39 Yerden Maaş Aldığı Ortaya Çıktı AK Partili Metin Külünk: Peygamberlerinde diploması yoktu Engin Özkoç Saygı Öztürk'ü hedef alan Süleyman Soylu'ya çok sert yanıt verdi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın ve 5 kişi hakkında flaş karar