Ana Sayfa
29 Şubat 2020 ( 1729 izlenme )
Reklamlar

AKP Genel Merkezi’nde şehitlerimiz için bayrak asılmadı

İdlib’teki hain saldırıda 34 kahraman askerimizin şehit olması sonrası tüm Türkiye yasa boğulurken Meclis’teki siyasal partiler de genel merkez binalarına dev Türk bayrakları astılar. Ancak AKP Genel Merkezi’ne bayrak asılmaması dikkat çekti.

İdlib’te gerçekleşen hain saldırıda 34 askerimizin şehit olması sonrası tüm Türkiye yasa boğuldu. Şehitlerimizin cenaze törenlerine binlerce kişi katılırken, sosyal medyada da on binlerce başsağlığı mesajı yayınlandı. Meclis’teki siyasal partiler genel merkezlerine dev Türk bayrağı asarken önemli bir ayrıntı dikkat çekti.

AKP VE MHP TÜRK BAYRAĞI ASMADI

İYİ Parti ve CHP’nin genel merkezlerine hain saldırı sonrası dev Türk bayrakları asılırken, AKP Genel Merkezi’ne bayrak asılmaması dikkat çekti. MHP Genel Merkezi’nde ise girişteki sabit Türk bayrağına rağmen şehitler için binaya dev bayrak asılmadığı görüldü.

iyi-parti-004.jpg

chp-004.jpg

mhp-003.jpg

akp-005.jpg

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soğan çuvalının ortasına boru sokarak yapıyorlar, sonra da bize satıyorlar Son dakika gelişmesi… Soğuk Savaş sesleri geliyor İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kendi medyasını kuruyor Yavuz Ağıralioğlu: Hükümetin işi bitti! Olay açıklama!